Sandvænget 1 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fårup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fårup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nye boliger til salg i Fårup finder vi villaerne på Sandvænget 1 og Bakkevænget 4. Begge ejendomme tilbyder unikke muligheder for potentielle købere i området.

Villaen på Sandvænget 1 er en rummelig bolig på 145 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Med et grundareal på 1041 kvadratmeter er der ved Sandvænget masser af udendørs plads. Ejendommen udbydes til en pris på 1.295.000 kr.

På Bakkevænget 4 findes endnu en interessant villa, denne gang på 125 kvadratmeter, men til gengæld fordelt på 6 værelser. Grunden er på 982 kvadratmeter, og villaen har en attraktiv pris på 850.000 kr.

Disse to ejendomme i Fårup tilbyder potentiale til forskellige behov og økonomiske rammer.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga